Volkanik Pizzataşı

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : 00001_Pizzatasi
300,90 TL
250,00 TL %17 İndirimliŞimdiye kadar yalnızca restaurantlarda yiyebildiğiniz fırın taşlarında yapılan pizza , pide , lahmacun ve hamur işlerini artık evlerinizde pizza fırın taşlarımızda aynı lezzette yiyebileceksiniz.

Restaurant fırınlarında 350-400 derecede pişirilen pizza , pide , lahmacun ve hamur işlerini artık pizza fırın taşlarımızda 250 derecede evde yapabileceksiniz.

Pizza Taşlarımızla evlerimizdeki fırınları artık bir taş fırınına dönüştürüyoruz. İtalyan restaurantlarındaki lezzetli ve gevrek hamurlar artık pizza taşlarımızla evlere giriyor.

Peki tüm bunlar nasıl gerçekleşiyor ?

Pizza taşları hamurun nemini kurutmadan alarak pişmesine olanak sağlıyor. Taban hamuru ısıyı direk taştan aldığından dolayı daha hızlı , kurumadan ve gevrek olarak hazır hale geliyor.Dış kısımlardan orta kısma kadar hamur aynı gevreklikte pişiyor. Pizza taşları fırının ısısını içine hapsediyor ve bu sayede daha kısa zamanda üst malzemeler yanmadan hamurunuz hazır hale geliyor.Standart ev fırınları ölçülerine uygundur. Tahta küreğiyle birlikte set halinde satılmaktadır

 

Pizza taşımızın tüm sağlık sertifikaları mevcut olup Bakanlık onaylıdır.  

Teslimat Süresi 5 (beş) iş günüdür.

Ölçüleri : 38 x 30 cm 


www.pizzatasi.com