ERKEK BAKIM SETİ

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : BNS27
295,00 TL
239,90 TL %19 İndirimli"Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal erkek bakım ürünlerimizle tanışmanın tam zamanı."
 
Besleyici ve Güçlendirici Sakal Yağı: Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal yağı balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmanız mümkün. İçeriğindeki argan yağı ve jojoba  yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar.
Cildinizi nemlendirir ve traşı kolaylaşttırır.
 
Besleyici & Güçlendirici Sakal Balmı:  Sandal ağacının erkeksi kokusu ile bezenmiş %100 doğal sakal bakım balmı ile daha yumuşak ve konforlu sakallara sahip olmanız mümkün. İçeriğindeki shea yağı ve Hindistan cevizi yağı ile sakallarınızı besler, güçlendirir, canlı ve parlak görünmesini sağlar.
 
Sakal ve Bıyık Şekillendirici Wax: %100 doğal sakal waxımız sakallarınıza ve bıyıklarınıza istediğiniz şekli vermenizin en doğal ve kolay yolunu sunar. Yapışkan his bırakmadan, dökülme yapmadan ve kimyasala maruz kalmadan sakallarınıza ve bıyıklarınıza şekil vermenin keyfini yaşayın.
 
Düzenli traş oluyor iseniz; Traş öncesi sakal yağını cildinize uygulayın ve sakallarınızı yumuşatarak traşı kolaylaştırın. Traş sonrası ise balmı uygulayıp cildinizi nemlendirin ve rahatlatın. Sakallı olmayı seviyor iseniz; sakal yağı ile sakallarınızın dibine masaj yapın, sakal balmını ise sakallarınıza uygulayın. Şekil vermek istiyorsanız waxımızı kullanın.