Elevate Büyük Maşa Açık Gri / Kırmızı

5,0 (0 Yorum)

Ürün Kodu : jj_001054_elevate_large_tongs_red
164,02 TL
129,00 TL %21 İndirimliElevate mutfak aletleri serisi, özellikle mutfak hijyenini iyileştirmek ve kullanım esnasında mutfak yüzeyleri üzerine yemek artıklı aletleri koyarak tezgâhta oluşan kirliliği en aza indirgemek için dizayn edilmiştir

Elevate serisindeki her mutfak aleti, ağırlık merkezi tutma yerinde olacak şekilde dizayn edilmiştir, böylelikle kullanılan mutfak aleti, yemek artıklı bir şekilde mutfak tezgahına veya herhangi bir yüzeye bırakıldığında/ koyulduğunda, başı her zaman mutfak tezgah yüzeyinin üstünde kalmakta ve yüzeyle temas etmemektedir bu da mutfak tezgahınızın her daim temiz ve hijyenik kalmasını sağlamaktadır.

Bu Elevate ™ Maşa sertleştirilmiş naylondan yapılmıştır, silikon kafaları vardır. Maşa hafif yaylı bir sisteme sahiptir, rahat tutabilmek ve kontrol edebilmek için kilitlenebilir ve sap üzerinde yer alan düğmeyi kullanarak çözülebilir. Maşada yer alan silikon kafalar, her türlü yapışmaz tencere kullanımı için idealdir. 270 º C / 520 ºF ısıya kadar dayanıklıdır.